Smart θερμοστάτης αερίου BHT-15GCLW, WiFi, χωνευτός, μαύρος BHT-15GCLW-BK
Κωδικός: 46981 // MPN: BHT-15GCLW-BK
Αποστολή ή Παραλαβή από το κατάστημα σε 1-2 ημέρες
Smart θερμοστάτης αερίου BHT-15GCLW, WiFi, χωνευτός, μαύρος
Σημεία ενδιαφέροντος προϊόντος
-πλήκτρα αφής
-μεγάλη ευανάγνωστη οθόνη ενδείξεων
-σύνδεση με smartphone μέσω WiFi
-κομψό design
Συμβατή εφαρμογή: Smart Life & Tuya
Smart Life App για Android συσκευή:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tuya.smartlife
Smart Life App για iOS συσκευή:
https://apps.apple.com/us/app/smart-life-smart-living/id1115101477
Tuya App για Android συσκευή:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tuya.smart
Tuya App για iOS συσκευή:
https://apps.apple.com/us/app/tuya-smart/id1034649547
Σημείωση: Η εγκατάσταση του θερμοστάτη θα πρέπει να γίνει από έμπειρο τεχνικό προσωπικό.
Τεχνικά χαρακτηριστικά
-Power Supply: 95 ~240 VAC, 50~60Hz
-Current Load: 16A max
-Sensor: NTC3950, 10K
-Accuracy: +/-1 °C
-Set Temp. Range: 5-45 °C
-Room Temp. Range: 5-70 °C
-Display Temp. Range: 5-70 °C
-Ambient Temp.: 0-45 °C
-Ambient Humidity: 5-95% RH (Non Condensing)
-Storage Temp.: 5-45 °C
-Power Consumption: <1.5W
-Shell Material: PC + ABS (Fireproof)
-Installation Box: 86 x 86mm Square or European 60mm Round Box
-Wire Terminals: Wire 2 x 1.5mm2 or 1 x 2.5mm2
-Protection Class: IP20
-Buttons: Capacitive Touch Buttons
-Thermostat dimensions: 86 x 86 x 12mm