Samsung QE43Q8FAAUXXH Smart TV 4K UHD QLED Q8F HDR 2025 43" (QE43Q8FAAUXXH) (SAMQE43Q8FAAUXXH)
Κωδικός: 120153 // MPN: QE43Q8FAAUXXH
Αποστολή ή Παραλαβή από το κατάστημα σε 1-2 ημέρες
Τύπος Οθόνης: QLED
Μέγεθος Οθόνης: 50"
Ανάλυση Οθόνης: 4K Ultra HD
Speaker: Stereo 20W
Διαστάσεις: 965.5x559.4x25.7mm
Βάρος: 7.9Kg
Εγγύηση: 24
Τύπος Οθόνης: QLED
Μέγεθος Οθόνης: 50"
Ανάλυση Οθόνης: 4K Ultra HD
Speaker: Stereo 20W
Διαστάσεις: 965.5x559.4x25.7mm