Φορτιστής Ταξιδίου Ταχείας Φόρτισης Devia GS-W45A0948 Rocket με Έξοδο USB C PD 45W & Καλώδιο USB C σε USB C 1.5m Smart Μαύρο
Κωδικός: 102368 // MPN: 111141, GS-W45A0948
Αποστολή ή Παραλαβή από το κατάστημα σε 1-2 ημέρες
Ο φορτιστής ταξιδίου ταχείας φόρτισης GS-W45A0948 με έξοδο USB C PD & καλώδιο USB C σε USB C Rocket Series παρέχει ταχεία φόρτιση 45W PD. Προσφέρει ταχύτερη και αποτελεσματικότερη φόρτιση σε σχέση με τους απλούς φορτιστές, για κάθε συσκευή που υποστηρίζει ταχεία φόρτιση. Φορτίσετε τις συσκευές αλλά και τα gadget σας εύκολα και γρήγορα και απολαύστε τα πλεονεκτήματα της γρήγορης και αποδοτικής φόρτισης! Παρέχει προστασία από υπερθέρμανση, υπερφόρτιση, υπερβολική τάση και βραχυκύκλωμα.
Χαρακτηριστικά:
- Είσοδος: 100V-240V 50-60HZ,1.2A max
- Έξοδος: Type C: 5V3A/9V3A/15V3A/20V2.25A
- Μέγιστη Ισχύς: 45W
- Υλικό: PC
Η συσκευασία περιλαμβάνει καλώδιο USB C σε USB C 1.5m
Εγγύηση: 1 Έτος
Χαρακτηριστικά:
- Μέγιστη Ισχύς: 45W
- Υλικό: PC
Εγγύηση: 1 Έτος
Στείλτε μια ερώτηση για το προϊόν
Φορτιστής Ταξιδίου Ταχείας Φόρτισης inos με Έξοδο USB C GaN PD QC 3.0 35W & Lightning Καλώδιο 1m Λευκό